ВАЛП Масажний Килимок Голчастий Великий Плюс 6,2 Ag, розмір 560 х 290 мм (знімає біль, остеохондроз, грижі)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 865 ₴
2 578,50 ₴
Показати оптові ціниВАЛП МАСАЖНИЙ КОВРИК ВЕЛИКИЙ ВЕЛИКИЙ ПЛЮС 6,2 AG
Пристрій аплікаційний Ляпко плоский «Коврик Великий» 6,2 Ag — розмір 560х290 мм, крок голки 6,2 мм, кол-во голок 4538.
Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.
Відмітною особливістю є поєднання великої голчастої поверхні та комфортного кроку голки 6,2 мм, що забезпечує максимальну площу впливу на будь-які ділянки тіла, а також універсальність і зручність під час використання.
Оригінальна продукція Арго! Низькі ціни! Безкоштовна доставка по Україні!
Замовити продукцію Ви можете телефоном
+38 063 065 87 17
+38 096 70 111 26
+38 050 07 10 360
Рекомендований для аплікацій на спину, як килимок під ноги (положення стоячи, сидячи), на нього зручно лягати животом — для профілактики та в комплексній терапії захворювань органів травлення (коліт, дискенезіях, запорах та ін.) та ожиріннях (у разі жирових відкладень на животі).
Аплікатор Ляпко «Коврик Великий» також застосовується як профілактичний засіб для зміцнення та збереження здоров'я, що підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізувальний сон, настрій, обмін речовин.
Висока лікувальна ефективність досягається завдяки потраплянню в шкіру, на вістрям і між голками, гальванічних струмів і внаслідок цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму.
«Коврик Великий» у процесі використання стикаються зі шкірою, не пошкоджуючи її, не має контакту з кров'ю. У разі індивідуального використання в дезінфекції спеціальними антибактеріальними засобами не потребує: оброблення мийним розчином, промивання проточною водою та просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). Після сеансу аплікацій (у лікувальних установах) він має зазнавати дезінфекції одним із методів, зазначених в ОСТ 42-21-2-85
У разі правильного догляду термін експлуатації аплікаторів Ляпко становить 5-7 років.
Показання до застосування
Захворювання й пошкодження опорно-рухового апарату:
а) перенапруження нервово-м'язового апарату; б) міозити; в) міалгія; г) тендовагініт; д) ушкодження зв'язкового апарату хребетного стовпа та суглобів кінцівок; е) сколіоз; ж) травми, переломи кісток, післяопераційні стани.
Захворювання нервової системи:
а) відновлення після черепно-мозкових травм і інсультів; б) неврологічні прояви остеохондрозу хребта; в) люмбаго; г) неврити; д) невралгії; е) міастіння; ж) мляві та рятувальні паралічі; з) істерія, неврастенія, безсоння; і) сексуальні неврози; до) нічний енуріз; л) мігрен; м) хвороба Рейно; Н) дитячий церебральний параліч.
Захворювання серця й судин:
а) гіпертонія; б) гіпотонія; в) ДБС (стенокардія, кардіосклероз); г) варикозне розширення вен нижніх кінцівок; д) геморой.
Захворювання органів дихання:
а) нежить; б) ангіни; в) ларингити; г) бронхіти; д) пневмонія; е) бронхіальна астма, зокрема й алергічного походження.
Захворювання органів травлення:
а) гастрити; б) гіпотонія шлунка; в) виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; г) дискінезія кишківника; д) коліти (запори); е) дискинезія жовчного міхура; ж) печкова колічка; з) панкреатит.
Акушерство:
а) ранні токсикози; б) гіпо- та гіпергалактія; в) збереження вагітності; г) знеболення та регулювання родової діяльності, відновлення в післяпологовому періоді та післяїзного перерізу.
Жіночі хвороби:
а) порушення оваріально-менструального циклу (аменерея, дисменорея); б) аднексити; в) безпліддя; г) клімактеричний синдром.
Урологія:
а) гломерулонефрит, пієлонефрит; б) ниркова коліка; в) цистити, цисталгії; г) простатити; д) аденома передміхурової залози.
Шкірні хвороби:
а) нейродерміт; б) кропивниця; в) шкірний свербіж; г) екзема.
Стоматологія:
а) пародонтоз, стоматит; б) знеболювання під час стоматологічних маніпуляцій; в) зубний біль.
Ендокринні захворювання:
а) гіпотиреоз, гіпертиреоз; б) цукровий діабет; в) аліментарне ожиріння.
Зняття абстинентного синдрому у разікогоління та тютюну. Відновлення життєвого тонусу, гарного настрою та працездатності.
Методика застосування:
Тривалість сеансу, тобто час впливу на шкіру аплікатора, визначає отримання бажаного ефекту:
- для тонізації, знеболення у разі гострих сильних болів, підвищення працездатності та артеріального тиску під час гіпотонії — 7-10 хвилин;
— для розслаблення, зняття тривалих хронічних болів, зниження артеріального тиску, снодійного ефекту — 15-30 хвилин.
Важливою умовою успішного лікування і браку дискомфортних відчуттів є правильна укладка на аплікатор, за якої порівняно дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, найчастіше завершуються повноцінним здоровим сном.
Щоб правильно укласти на аплікатор, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта за допомогою правильно укладених подушок і свердлених валиками махрових рушників.
У разі дискомфорту, що триває впродовж 10-15 хвилин, аплікатор треба прибрати та застосовувати тільки через 5-10 годин або наступного дня.
Причиною дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення пристрою, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з нього, що супроводжується дряпанням шкіри.
Для усунення цих явищ треба піднятися над аплікатором і опуститися на нього знову, підклавши під колінні суглоби м'який валик. Тривалість курсу лікування — 1-2 тижні. Курс можна повторити за 2-4 тижні. Є позитивний практичний досвід тривалого, упродовж декількох місяців поспіль, щоденного застосування аплікатора.
Пристрої аплікаційні Ляпко (аплікатори Ляпко)
Це еластичні гумові пластини та валики, виготовлені з гуми медичного призначення (з використанням тільки натурального каучуку) з оригінально закріпленими в них голками з необхідних для організму металів (цинка, міді, заліза, нікелю, срібла и золота).
Базові метали основи голок — це мідні (латунні) та залізні голки, всі або частина яких мають покриття з іншого металу (вільний тільки кінчик голки). Для комфортності відчуттів, захисту шкіри від надмірного тиску, пошкодження периметром аплікатора розташовані гумові обмежувачі (столбіки).
Як користуватися аплікатором Ляпко?
Плоскі статичні аплікатори й аплікаторні валики використовуються для впливу на основні, додаткові та допоміжні зони. Валики також використовують на зони вздовж хребта (зони розташування чутливих точок) для рефлекторної діагностики. Як за допомогою аплікатора, так і за допомогою валика можна за короткий термін зняти біль, відновити працездатність, перевести нервову систему з стресового стану в нормальний, отримати терапевтичний ефект у разі різних патологічних станів.
У 90% випадків необхідно впливати на ту зону, яка турбує (зона болю), а для підвищення ефективності лікування треба впливати на додаткові та допоміжні зони. В загальну рецептуру завжди необхідно вмикати основну зону (область хребта). Додаткові та допоміжні зони потрібно використовувати в тому разі, коли з низки причин неможливо впливати на основну зону. Додаткові та допоміжні зони можуть бути на ділянках, протилежних за розташуванням до основної зони. Для потенцювання (посилення) лікувального ефекту доцільно вмикати в рецептуру впливу симетричні зони здорової сторони.
Для досягнення гарного терапевтичного ефекту необхідно:
- Правильно вибрати зони, режими та способи впливу.
- Правильне укладання на аплікатори.
Головна умова правильного укладання — рівномірний розподіл важкості тіла на всій поверхні аплікатора. У жодному разі не укладайте аплікатор на абсолютно рівну поверхню. Щоб правильно укласти аплікатори, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта в шийному та поперековому відділах за допомогою подушок і згорнутих валиками рушників.
Упродовж перших п'яти хвилин «спілкування» з аплікатором щодо дискомфортні колючі відчуття переходять у комфортні відчуття потужного тепла, приємної «вібрації», поколювання, надалі може виникнути відчуття сонливості, загального розслаблення, сон, що переходить у здоровий повноцінний сон.
ПОМНІТЬ!
У разі дискомфорту впродовж 10-15 хвилин, аплікатори треба прибрати та застосовувати тільки за 5-10 годин або наступного дня, захоплюючи меншу зону. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення аплікаторів, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з аплікаторів, що супроводжується дряпанням шкіри. Для усунення цих явищ треба піднятися над аплікатором і опуститися на нього знову, підклавши під колінні суглоби м'який валик.
Тривалість впливу
Час впливу аплікаторів залежить від наявних у цьому разі симптомів і того конкретного завдання, яке Ви перед собою ставите. У разі інтенсивних болів, підвищення артеріального тиску, дратівливості, збудження, безсоння рекомендується використовувати аплікатори в другій половині дня або перед сном. Тривалість впливу — 15-30 хвилин, для валика — 10-15 хвилин.
У разі гіпотонії, сонливості, слабкості, зниження чутливості, а також у ослаблених хворих і літніх людей вплив ефективно проводити в ранкові години та першу половину дня. Тривалість сеансу становить для аплікатора — 7-10 хвилин, для валика — 5-7 хвилин. У деяких випадках виражений позитивний ефект досягається тривалим впливом від 30 хвилин до 1-2 годин. Курс лікування становить 1-2 тижні. Лікування можна повторити через 2-4 тижні.
Є позитивний практичний досвід тривалого, упродовж декількох місяців поспіль щоденного застосування аплікаторів. Спостерігали стійке поліпшення самопочуття, зняття хронічного болю, підвищення життєвого тонусу та працездатності.
Рекомендації щодо застосування аплікаторів Ляпко
- При Остеохондрозе хребта на аплікатори лягають спиною, можна розташовувати їх по всій площі шиї, спини, попереково-крижовій зоні.
- У разі головних болів, болів у шиї, плечовому поясі, руках, у серці, у верхніх і середніх відділах грудної клітки аплікатори треба підкладати під голову, шию, плечовий пояс, верхні та середні відділи грудної клітки, доповнити впливом на пензлі та стопи.
- У разі захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок аплікаторами впливають під середній або нижній відділи спини та під поперек, а для посилення ефекту — на живіт, притиснувши мішечком із піском. Можна використовувати на ті ж зони аплікаторний пояс «Малюк».
- У разі болів унизу живота, у хрестиці, попереку, нижніх кінцівках, а також у разі захворювань і порушень функцій органів малого таза аплікатори застосовують на поперековий відділ і крижово-ягідну зону та низ живота.
- У разі травм, переломів аплікатор накладає на відділ хребта, що відповідає сегментарній іннервації ушкодженої кінцівки, на 15-30 хвилин, потім вище або нижче перелому.
- Для прискорення загоєння та відновлення функцій кишківника після операції аплікатори укладають вище або нижче місця операції.
- У разі порушення функцій тазових органів для виникнення сечовипускання або його нормалізації, , а також у разі запальних захворювань матки, придатків, сечового міхура, простатитів, аденома простати аплікатори використовують під поперекову та крижово-ягідну зону.
- У разі застуд, хронічних захворювань легень, бронхів аплікатором користуються як «гірчичником». Зона застосування: спина, шийно-комірцева зона, передня поверхня грудної клітки, зона грудини.
- Для зняття нападу бронхіальної астми лягти на аплікатор шийно-комірцевою зоною з захопленням середнього відділу грудної клітки або використовувати аплікаторний пояс, а голчастим валиком або маленьким аплікатором проводити «болісні» притискачі зони грудини та верхніх відділів передньої поверхні грудной клетки. Водночас обов'язково стримувати подих за методом Букейко.
- У разі нежитю, алергічної або застудної етіології на аплікаторі потрібно лежати зоною потилиці, а маленькими аплікаторами впливати на зону проєкції гайморових пазух.
- У разі артеріальної гіпертензії, сильних головних болів аплікатори застосовують на шийно-комірцеву зону, середній грудний відділ, зону шиї, голови, крижову зону, стопи.
- У разі ДБС, стенокардії, порушень ритму та інших захворювань серцево-судинної системи захоплюють аплікатором верхній і середній відділи грудного відділу хребта, зону відповідності до серця на кисті, зону нігтьового ложа мізинця.
- У разі виразкової хвороби шлунка, панкреатиту — нижній грудний і поперековий відділи хребта, у разі загострення — вище та нижче зони болю (спину, живот або у формі пояса).
- У разі варикозного розширення вен нижніх кінцівок зона застосунка — поперековий відділ із захопленням нижніх-грудного відділу хребта та зона грудної клітки праворуч (зона проєкції печінки) 15-25 хвилин.
- Для ефективного спалювання жирових відкладень аплікатор (крок 6,8 мм) прикладати на 7-10 хвилин до зон найбільших ожиріння почергово та зону хребта — поперековий відділ — 15-20 хвилин.
- Токсикози вагітності ранні — зона грудної клітки, верх поперекового відділу — 10-20 хвилин, верх живота — 15 хвилин.
- У разі больового синдрому в попереково-крижовому відділі, для поліпшення кровопостачання матки та повноцінного розвитку плода — поперекова та крижова зони; вплив м'який, делікатний; бажано аплікатор із невеликим кроком (4,9 мм — 5,8 мм). Відчуття мають бути комфортними.
- Для збереження та стимуляції лактації під час годування — верхній і середньо-грудний відділи спини, 15-20 хвилин, 1-3 рази на день.
- У разі мастил аплікатор укладають на зону запалення молочної залози та зону середньо-грудного відділу хребта на 10-15 хвилин 1-3 рази на день.
- У разі інсультів аплікатор використовують на всі відділи хребта, на кінцівки, починаючи зі здорової сторони, потім на зону голови та шиї, обов'язково завершуючи процедуру впливом на стопи, сидячи або стоячи.
- У разі захворювань щитоподібної залози впливати на шийний відділ хребта. Ефективним є вплив на додаткові зони: крижово-копчисту та зону надниркових залоз. Процедуру треба завершувати впливом на стопи. Особливу увагу треба звернути на зону зчленування другої фаланги великого пальця і стопи (плюсне-фалангового зчленування великого пальця) — з підошваною та з тильного боку стоп.
Основні | |
---|---|
Виробник | МПК Ляпко |
Країна виробник | Україна |
Крок голок | 6.2 мм |
Довжина | 560 мм |
Ширина | 290 мм |
Тип | Аплікатори статичні |
Кількість голок | 4538 шт. |
Склад голок | Срібло, Залізо, Мідь, Нікель, Цинк |
Вміст срібла (Ag) | 12.5 % |
Колір | Блакитний |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Аплікатор Ляпко Килимок Великий 7,0 Ag (розмір 275 х 480 мм, для спини, хребта, суглобів, ніг, попереку, зняття болю, остеохондроз, утиск, міжхребцеві грижі, невралгія, артрит, артроз, сколіоз, травми, тиск, головний біль) | остеохондроз, міжхребцеві грижі, міозит, невралгія, неврит, міалгія, тендовагініт, сколіоз, викривлення хребта, травми, переломи |
- Ціна: 2 578,50 ₴